Katagoriler

31 Mayıs 2016 Salı

Saç Uzatmak İçin Beklediğiniz Formülüm :)

Büyük merakla beklenen o an geldi işte. Hepinizin en büyük derdi olan saçlar için uzatma formulü buldum arkadaşlar. Kendim bizzat denedim ve 1 ayda bir parmak boğumu kadar uzama oldu. Normalde benim saçlarım asla uzamazdı. Malum düğünler geliyor yazın uzun ve gür saçlara ihtiyacımız olacak. Benimki zaten doğuştan gür ama ne yazıkki uzama konusunda hiç şanslı olmadım. En son 4. Sınıfta uzundu saçlarım sonra bitlendiğim için annem dibinden kesti. Lise 4'te yine uzundu bu seferde permaydı, boyaydı saçlarım yıprandı ben kestirdim. Şimdide taktım uzasın diye hala kırıkları olmasına rağmen uğraşıyorum işte. 
   Geçenlerde bunun için önerisi olan var mı diye bir post attım instagramda. Takipçilerim pek dönüş yapmadı malesef ama içlerinden biri bu tarz şeylere meraklı biraz öyle duruyordu yorum attı. Şampuanına E vitamini koy uzatır diye. Çok merak ettim aslını astarını hemen ertesi gün eczanede aldım soluğu. Doğruluk payının ne olduğunu sordum ve eczacı bana bunun yerine ben sana başka bir karışım yapayım dedi etkili olduğunu ve sonuç alabileceğimi belirterek. 
  Geçti masasına bir badem yağı ve 2 tüp E vitaminini badem yağı şişesinde karıştırdı. Ağzını kapatıp çalkaladı ve verdi. Haftada 1 kere kullan ve kalıp sabunla yıka saçlarını dedi. Kalıp sabunum olmadığı icin ben normal kendi şampuanımla yıkadım ve haftada 1 kere bunu saç diplerime masaj yaparak yedirdim. Sonra 1 saat yağlı halde beklettim ve sonrasında yıkadım. 1 ayda 4 kere yaptım bunu ve uzadığını gözle görülür biçimde gördüm.  
  Yapmayı düşünürseniz eğer mutlaka eczanenize hazırlatarak kullanın bunu. Ve saç diplerine güzelce yedirin en önemlisi bu. 1 aydır gizlediğim formül buydu ve sonunda sizlerle paylaştım. 
  Sevgilerle.. Sağlıklı ve fit kalın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder