Katagoriler

28 Nisan 2016 Perşembe

Ceviz Suyu ile Kilo Vermek

Dün ki yazımda zayıflama ürününden bahsetmiştim. Tabiki hepimizin bütçesi bu tarz şeylere müsait değil. Tek yöntem takviye ürün kullanmakta değil. Bitkisel yollardanda zayıflamak mümkün. Peki nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Hemen açıklık getireyim olaya. Ben yaklaşık 2 aydır cevizli su formülünü kullanıyorum. 
 Sonuç gördün mü derseniz.. Tabi ki gördüm! :) En büyük örneği tartıdaki eksilmeler oldu. Karın şişkinliğim ve gaz problemim yok olacak kadar azaldı. Yağ yakımına birebir olduğu için göbek ve basenlerimde incelmeler gördüm. Karaciğer yağlanmalarına birebir fakat benim öyle bir hastalığım yok çok şükür. Kabızlık sorunlarını çözmeye başladı. Tatlı isteklerimi azalttı.
 Ceviz içerdiği aşırı protein ve omega 3 yağlarıyla birçok derde deva. Lakin günde 4 adet ceviz yemeniz yararladır, sağlıklı beslenmeyede uygundur. Ara öğünlerdede cevizi tercih edebilirsiniz.
 Ceviz suyunu elde etmek için akşamdan 1 adet cevizi 1 bardak suya bırakıyorum. Sabah sarımtrak bir su elde edeceksiniz zaten. Suyunu içiyorum ve cevizleride yiyorum. Bunu kahvaltıdan önce her sabah yapıyorum. Sizede şiddetle tavsiye ederim.
 Yarın görüşmek üzere sağlıklı ve fit kalmanız dileğiyle..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder