Katagoriler

21 Nisan 2016 Perşembe

Ufak Bir Selamlama

Herkese merhabalar;
  Henüz ilk defa böyle bir olaya giriştiğimden dolayı büyük bir heyecan duyuyorum. Uzun zamandır yazı yazma işlemiyle ilgileniyorum ama bunu bir bloga dökmeyi hiç düşünmemiştim. Bunu bana düşündüren ne oldu diye soracak olursanız hemen açıklayayım..
  Bildiğiniz üzere hepimizin birer Instagram hesabı bulunmakta ve benimde var. Fakat benimki sizinkinden biraz farklı. Fark ne diyorsunuz sanırım benimki sağlıklı beslenmemle ilgili bir profil. Neler var bu profilde ? Gün içinde neler yediğim, ana öğün ve ara öğün, hangi sporları ne kadar yaptığım, ne kadar yürüdüğüm, motive eden sözler, fotoğraflar ve daha nicesi. Bu akşam profilimde yayınladığım bir yazı beni buraya itmiş bulunmakta. Aslında yazım benim için sıradan bir motive etmek amaçlı bir yazıydı. Lakin gelen yorumlar beni o kadar mutlu etti ki bir özgüven oluştu ve bende yazı yazmayı deneyip belki birilerine yardımcı olabilirim düşüncesine kapıldım. Hemen açtım bilgisayarımı kurdum blogumu umarım birine veya birkaç kişiye bir yardımım olur ve motive edebilirim. Şimdilik yazımı kısa tutacağım.Sağlıcakla kalınız ve kendinize iyi bakınız.
  Yazım hataları için kusuruma bakmayın henüz çok yeniyim. Takip etmek isteyenlere Instagram hesabımı ilerde paylaşacağım :)

2 yorum: